EVDEN EVE NAKLİYAT

ZÜMRÜTEVLER NAKLİYAT

Zümrütevler nakliyat olarak evden eve nakliyat dahil tüm hizmetlerimiz başlamıştır. Çalışmalarımızı tüm Türkiye’de olduğu gibi her şehirden mahalleye kadar her yere ulaştırıyoruz. Eğer adresine yakın bir nakliyat kamyonu arıyorsanız , tamda sizin ihtiyacınıza çözüm olacak kamyonları adınıza tahsis edelim.

Nakliyat
İletişim

Kolili Nakliyat

Nakliyat sektöründe kırılacak mutfak eşyalarını toparlamak , yerleştirmek ve taşımak en kritik çalışmalar arasında gelmektedir. Her mutfak eşyası kalın kağıtlar ile sarılır ancak burada ki en önemli unsur , her kırılacak eşyanın koliye konulmamasıdır.! Koli yeterince koruyucu malzemeler arasında değildir. Bu konuda sizlere sert silindir yapıda nakliyat kovaları sunuyoruz. Sizlerin bulmakta zorluk çekeceği malzemeleri ek ücret talep etmeden nakliyat işlemlerinde kullanıyoruz. Daha uygun bir fiyat istiyorsanız mutfak eşyalarını toparlayarak büyük bir iş başarmış olacaksınız , böylece verilen Zümrütevler nakliyat fiyatlarındaki indirimi fark edeceksinizdir.

” Eşyalarınızı yerleştirirken kesici ve delici mutfak malzemelerini , koli içlerine koymamanız gerektiğini hatırlatmakta yarar var. “

Zümrütevler Nakliyat

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat

Zümrütevler’de evden eve nakliyat çok ince işçilik , bilgi birikimi gerektiren ve asla hafife alınmaması gereken emeklerin söz konusu olduğunu düşünüyoruz. Görselleri inceleyerek bir çok konuda fikir sahibi olacağınıza inanıyoruz.

Ekstra talepte bulunacağınız işlemler için , çalışma stilimiz dolayısıyla muhakkak ihtiyacınıza uygun geri dönüşler alabilirsiniz. Zümrütevler evden eve nakliyat hizmeti verirken her sökülecek , kurulacak veya elektrik işleri gibi teknik konuları ayrı ayrı yapacak çalışan barındırmamız söz konusu değildir , halihazırda profesyonel ekibimizden örnek çalışanımız kamyonun sevk ve idaresini gerçekleştirirken aynı zamanda yeri geldiğinde elektrik veyahut kurma faaliyetlerinden zaten yeterli derecede anlayabilecek kapasitede olacaktır.

Fazla çalışan sayısı sağlıklı taşınma hizmeti anlamına gelmez .

Zümrütevler evden eve nakliyat

Uygun fiyatlar veriyor olmamız hizmetlerimizin kısıtlı olduğu anlamına gelmez , yürüttüğümüz politikanın gereği müşteri odaklı kurumsal çözümler ürettiğimizin göstergesidir. Zümrütevler Maltepe’de bulunması dolayısıyla tüm bölgeyi kapsayan çalışma sahamız bulunmaktadır.