EVDEN EVE NAKLİYAT

ZİVERBEY NAKLİYAT

Ziverbey nakliyat işleriniz için geniş ve kapsamlı fırsatlar sunuyoruz. Şehir içi nakliyat işinizi halletmenin en basit yolu bizlere ulaşmanız dan geçiyor. Nakliyat fırsatlarımız için yıl boyu devam eden kampanyalarımızdan yararlanmanın tam zamanı.

Riva nakliyat
Fiyat almak için

İstanbul’da şehir içi nakliyat yapmak oldukça zorlu bir süreci gerektirir , özellikle nüfusun yoğun olması nedeniyle her an farklı sorunlar çıkmaktadır. Bu tarz sorunların üstesinden gelmek her şehir içinde nakliye yapan kişilerin harcı değildir.

şehir içi nakliyat

Tecrübeli çalışanları bünyemizde barındırıyoruz , teknik sorun çıkartmaması adına lüks araçlar kullanıyor olmamız ve son olarak inisiyatifli personelimizle bu gibi sorunların üstesinden gelebilmemiz mümkündür.

Sonuç itibari ile şehir içinde dahi olsa sıcak yada soğuk havalarda , modelsiz eski araçlarda istemsiz gerçekleşebilecek hatalar sizinde başınızın ağrımasına neden olabilir. Örneğin eşyanızın geç teslim edilmesi gibi veyahut anlaştığınız firmanın sizi bahaneler ile oyalayarak yol üzerinde başka bir müşterinin eşyasını almak için harekete geçmiş olabilmesidir. Günü birlik çalışan nakliyecilerin aksine , Ziverbey nakliyat işlerinizi düzen içerisinde sadece size özel tarihler vererek kayıt altına alır. Nakliye bitene kadar aynı araç başka müşteriye asla tahsis edilemez.

Nakliyat öncesi ödemenizi ne yönde yapacağınızı belirtmek isteyebilirsiniz , sizlere sunduğumuz avantajlar arasında kredi kartı ile ödemeli taksit avantajlarımız mevcuttur. Bu konu hakkında bilgi almak için Ziverbey nakliyat için ödeme koşullarını sormalısınız.

Koli taşımacılık için arayabilirsiniz . Uygun koli taşıma araçları ile nakliyat hizmetlerimiz daima devam etmekte.

Ulaşabileceğiniz yakın çevrede diğer nakliyat alanlarımız , Feneryolu taşıma , Moda taşıma ve araç gönderimi