İstanbul şehir içi nakliyat

KURTKÖY NAKLİYAT

Kurtköy nakliyat firmamız ambalajlı taşıma hizmetleriyle bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Sektörde büyü yer edinmiş olan Kurtköy nakliyat, adresinize yakın şubesiyle her zaman hizmetinizde, zamanında ve güvenilir nakliyat hizmetleri veriyoruz.

ambalajlama
taşımacılık

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ve evden eve için özel tasarlanmış araçlarımızla eşyanızı en güvenilir şekilde adresinize teslim ediyoruz .

Ambalajlama , koli, ve özel paketleme malzemeleriyle her zaman hizmetinizdeyiz.

Parça eşya taşıma nakliyatı hizmeti de veren firmamız uygun fiyatlarıyla küçük araçlar ile kurma ve sökme müşteri taleplerine dayanan hizmetler vermekte.

Şehirler arası nakliyat 

İstanbul Ankara ve tüm yazlık bölgelere her gün araçlarımız vardır.Uygun fiyatlara parsel taşımacılık.

Taşınma ihtiyacına göre asansör hizmeti de sağlamaktayız,böylelikle eşyanızı taşınması zor yerlerde güvence altına alıyoruz.

Uluslararası nakliyat

Yurt içindede olduğu gibi yurt dışına araçlarımız kesintisiz faaliyet göstermeye devam etmekte.

Yurt içi
Yurt dışı uluslararası

Yurt dışına çıkacak yada gelecek olan eşyalarınız için endişelenmenize gerek yok.

Müşterilerime gereken desteği taşınmanın her esnasında sağlıyoruz edindiğimiz tecrübelerle sizleri bilgilendiriyoruz.Bu gün 20 den fazla İnternet sitemiz Türkiye’nin her yerine ulaşan şube ağlarımızla gün geçtikçe sizlerle birlikte gücümüze güç katıyoruz.

Hakkımızda daha çok bilgi almak için hakkımda bölümünü ve diğer sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Taşımacılık için K belgesi ile usulüne uygun kurumsal firmamız güven vermeye devam ediyor.

araçlarımız

Hizmetlerimizden yararlanmanız için bir telefon kadar uzağınızdayız,güvenilir değişmeyen tek fiyat politikamızla eşyalarınızı değerlendiriyoruz.

Kurtköy nakliyat firmaları

Bizlere fiyat konusunda yardımcı olmak adına iletişim hatlarımız üzerinden eşyanızın resimlerini yollayarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.Hiç bir konuda endişelenmenize gerek yok.

nakliyat
evden eve nakliyat

Para kasası,piyano ve ofis eşyalarınız taşıyoruz.Paylaşmış olduğumuz resimlerde de göreceğiniz üzere küçükten büyüye bu iş için özel tasarlanmış araçlar ve malzemeler sizi büyük bir zorluktan kurtarıyor.Araçlarımızın çeşitliliği fiyat politikamızda yansıyor.

Depolanması gereken eşyalarınız hakkında da bizlerden bilgi alabilirsiniz.Eşyanızı depoluyor istediğiniz tarihte teslim ediyoruz.