EVDEN EVE NAKLİYAT

KOSUYOLU NAKLİYAT

Kosuyolu nakliyat istediğiniz her zaman nakliyat kamyonları adınıza tahsis edelim. Bu gün gelelim evinizi gün içerisinde taşıyalım. İsterseniz şehir içi ister şehirler arası ( parça eşya ) her çeşit her bütçeye uygun nakliyat çalışmaları nakliye şirketimizden mümkün.

taşımacılık

Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız isteğiniz doğrultusunda yeni adresinize yerleştirilir kurulumu yapılır. Nakliyenin alınacağı adresten güvenli bir şekilde alıp götürüleceği yere yerleştirilir. Her türlü piyano , askılı tekstil , ofis taşıma , diğer ağır ve hafif yüklerinizi taşımaktayız.

Koşuyolu evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat taşınması için işini bilen ekibimiz kaliteli malzemelerimiz ile eşyalarınız ayrı ayrı koliler. Büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice sıkıştırılmadan uygun araçlarımıza yerleştirir.

Kosuyolu nakliyat olarak iş veren firmamız gerekli belgelerinde sahibidir. Şehir içinde ve dışında taşıma yapmak adına K3 yetki belgesini bünyesinde bulundurmaktadır.

Kosuyolu’nun her kesimine nakliyat ile hizmetinizdeyiz. 7 / 24 her zaman arayabilirsiniz (0533 141 29 59) . İstanbul içi  ve şehirler arası  nakliyat servisimiz mevcuttur.

Çalışmalarımızı en güvenilir ve cazip bir şekilde yerine getirmeyi temin ediyoruz.  Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizin kolaylığını ve rahatlığını yaşayın…

Kosuyolu nakliyat
Validebağ ve Koşuyolu ayrımı

İtinalı çalışmamız ile her işin üstesinden kolaylıkla geliyoruz. Geçmiş yıllardan bu güne taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz sizlere servis sağlamaktan mutluluk duyar. Geniş servis ağımız ve Kosuyolu nakliyat bölgesine uyumlu olarak tasarlanmış araç kadromuz ile sizlere zamanında bir hizmet sunmak için çalışıyoruz..

Kosuyolu nakliyat firması

Kosuyolu İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy ilçesine bağlı bir semttir. Semtte uzun yıllardır Kosuyolu nakliyat çalışmalarımız söz konusudur. Çevreye hakim olan Kadiköy merkezli şubemiz her zaman aktiftir.

İstediğiniz her anda Kosuyolu’na istediğiniz boyutlarda araçlar göndermemiz mümkündür. Bizleri Kosuyolu’nda nakliyat firması olarak bulmanız adına çalışmalarımız son sürat devam etmektedir . Müşterilerimizin talepleri ve isteklerini esas alarak diğer bölgelerde olduğu gibi aynı şekilde sürdürüyoruz. Çevresel faktörlerden dolayı anlaşmamız durumunda asansörlü nakliyat yapmamız mümkündür , bu tarz bir hizmet için taşınmadan önce danışma birimlerimizden bilgi almanız önemlidir.