EVDEN EVE NAKLİYAT

KAVACIK NAKLİYAT

Kavacık nakliyat olarak EVDEN EVE TAŞIMA, şehir içi şehirler arası, parça eşya nakliyatı hizmetlerini profesyonel çalışanlarımız ile ambalaj malzemeleri kullanarak titizlik ile sunmaktayız.

Kavacık nakliyat geniş araç filomuz sayesinde sizlere hızlı ve güvenilir hizmetler sağlamaktayız. Araçlarımız evden eve kasalı özel üretimdir. Çeşitli kamyon ve kamyonet nakliyat araçlarımız sizlerin talebine en uygun şekilde adresinize yönlendirilir.

Kavacık nakliyat aracımız
Şehir içi aracımız

Genel maksatlı kullandığımız örnek aracımız. Kavacık nakliyat sizlere şehir içinde istediğiniz hizmeti hiç problemsiz sağlayabilmektedir. Hemen hızlı bir fiyat teklifi almak için iletişim hatlarımızdan bizlere bağlantı kurarak sabit ve değişmeyen fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz.

Asansörlü
Asansörlü , koli ve tekstil taşımacılık

Eşyalarınız hakkında fiyat alırken göz önünde bulundurduğumuz faktörler çeşitlilik göstermektedir. Bilgileri eksiksiz bir şekilde sağladığınızdan emin olmakta fayda var ,eşyalarınız resmini bizlerle paylaşabilirsiniz.Fiyat verdikten sonra tekrar ikinci fiyat değişikliğine gitmiyoruz.

Kavacık nakliyat

Taşınacağınız tarihi siz belirleyin , günler öncesinden rezervasyon yaptırmanıza gerek yok. Kavacık evden eve nakliyat her gün istediğiniz aracı adresinize yönlendirelim.

KAVACIK NAKLİYAT AMBALAJ
Havalı Çift ve Tek katlı ambalaj

Kavacık nakliyat sizlerin ihtiyacına en uygun çalışanları yönlendirir. Sökülecek ve kurulacak eşyalarınız için işinin ehli çalışanlarını yönlendir. Taşınacak malzemenizin gereksinimine göre değişen çalışan sayısı ile hizmet verir.

Gerekli miktarda ambalaj malzemeleri ile Kavacık nakliyat hizmet verir. Kırılacak eşyalarınız başta olmak üzere eşyalarınız gördüğünüz üzere özenle sarılır. Çalışanlarımız sizlere maksimum özeni gösterir. Hedefimiz hızlı ve güvenilir bir taşımacılıktır.

Eşyalarınıza evinizden alınırken gösterilen özen , yerleştirilirken de aynı şekildedir. Sizlerin isteğine göre yeni adresinizde yerleşim sağlıyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlere taşınmanın her anında gerekli bilgi ve desteği sağlıyoruz.

Taşınması nispeten normal ev eşyasına göre zor olan, özen isteyen para kasası ve piyano gibi eşyalarınız için bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir.

Kavacık’ın her kesimine nakliye hizmetleri ile Beykoz bölgesinde. İstanbul içi  ve şehirler arası  nakliyat servisimiz mevcuttur.

Evden eve nakliye işlerini sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Kavacık nakliyeci şehirler arası

Kavacık nakliyat Şehir içinde olduğu gibi şehir dışında da çalışan araçlarımız aralıksız İstanbul’un her konumundan Türkiye’nin her yerine parça eşya taşımacılığı ( kargo ) , isteğinize göre kişiye özel tek ev eşyası yüklenen araçlar.

Şehirler arası şehir içi genel maksatlı aracımız

Kargo hizmetini evden eve hizmetlerinde kullandığımız yöntemleri aynı şekilde fark olmaksızın gerçekleştiriyoruz. Yazlık bölgelere özellikle faaliyet göstermekteyiz. Kavacık evden eve nakliyat Büyük araçlarımızla teslim alınması zor olan eşyalarınız için uygun araçlar yönlendirir. Kurulacak yada sökülecek eşyalarınız için çalışanlarımız hizmet vermekte

Kavacık nakliyat firması olarak

Müşteri ilişkilerimize özen gösteriyoruz.

Kavacık nakliyat
Eşyalarınız özenle paketlenir.

Beykoz’un ilçesi olan Kavacık’ta uzman kadromuz siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet vermeye hazır bir şekilde beklemektedir. Şirketimiz “Bir müşteri bin müşteri” esasına dayanarak dan çalışmaktadır. Kavacık nakliyat Sizlerin güveni sayesinde gün geçtikçe gücümüze güç katıyoruz.

Eşsiz konumu ile Beykoz | Kavacık bölgesinde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Önceliğimiz müşterilerimizi memnun etmektir. Biliyoruz ki günün sonunda başarıyla bitirilen taşınma işlemi, bizim için günün sonu, bir işin daha sona ermesi değildir.

Yapmış olduğumuz işlerde tekrar geri dönüşler alabilmek ikinci defa aynı müşterimize hizmetler verebilmek Kavacık nakliyat  misyonumuzun ne denli doğru olduğunun göstergesidir.

Bundan bir yıl öncesine Kavacık nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterinin bizlerle tekrar çalışmak istemesi başarımızın göstergesi gururumuzun kaynağıdır. Ailenizin firması olarak, rehberinizde daima yer edineceğimizi hatta herkese tavsiye edebileceğinize inanıyoruz.

Kavacık hakkında ayrıca 

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bir semt. Fatih Sultan Mehmet köprüsü bölgeye yakınlığı ile değer katmakta. Anadolu yakasının en önemli bölgeleri aralarında gelmektedir. Bu kadar merkezi konumda olan şubemiz ile her yere zamanında ve uygun fiyatlarla sektörde gelişim sağlamaktayız.

Beykoz
Otağtepe – Fatih korusu

Kavacık nakliyat dikkat çeken çalışma alanlarımız ; Göksu evleri , Beykoz konakları , Körfez konutları , Anadolu kavağı , Riva ve Riva konakları , Kanlıca , Soğuksu , Göksu nakliyat , Acarlar mahallesi

Beykoz hakkında ayrıca : Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer alıyor, batıda İstanbul Boğazı, doğuda Şile, güneyde Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri. Belirtilen bölgelerde ayrıca evden eve ve nakliyat faaliyetlerimiz devam etmektedir.

KAVACIK NAKLİYAT 1997 yılında faaliyete başlayan firmamız 23 yıldır aynı bölgede sayısız sektörsel  faaliyetler gerçekleştirmiştir. Amacımız her zaman ileriye atılımlar gerçekleştirerek daha iyi hizmetler vermek “Müşteri memnuniyeti” ,daha çok kişiye ulaşabilmek olmuştur. Kavacık nakliyat Misyonumuz ve vizyonumuz açık ve nettir.

Kavacık nakliyat
Beykoz – Polonezköy -Riva

Tavsiyelerimiz

Kavacık nakliyat çalışma şeklimiz gereği hızlı bir şekilde erken saatler de işe başlayarak erken saatlerde bitiriyoruz ancak , taşınacağınız yeni adresiniz site ise belirli bir saatten sonra eşya taşımak mümkün olamaya bilir. Bazı siteler özel izinler haricinde saat 20:00 itibari (genel olarak) nakliyat araçlarını kabul etmemektedir.

Nakliyat öncesi sigorta işlemleri için muhakkak danışma birimimiz den bilgi alınması ve bilgilendirilmesi gerekir.

Bir çok seçenek bulunmaktadır fiyat değişikliğine gitmeyecek ve güvenebileceğiniz kişilere eşyanızı teslim edin.

Adresinize gelecek olan aracımız için özellikle hafta sonları imkan dahilinde park yeri ayırtmanızı tavsiye ve rica ederiz.