EVDEN EVE NAKLİYAT

CAVUSBASİ NAKLİYAT

Cavusbasi nakliyat işletmemiz Cavusbasi’nda Şehir içi şehirler arası kamyon ve kamyonetler ile nakliye hizmetlerini nakliyeci olarak daima güvenilir bir şekilde yerine getirmeyi temin eder. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için aşağıdaki hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim için 0533 141 29 59 veya 0533 436 44 59 hatlarımızdan ve aynı zamanda whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

paketleme

CAVUSBASİ NAKLİYAT bir çok alanda faaliyet göstermekte olup eviniz taşınırken ihtiyaç duyabileceğiniz her hususta yardımcı olabilecek kapasitededir. Eşyalarınızın daima lüks bir şekilde nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Cavusbasi Evden Eve Nakliyat

Ambalajlamaya her eşyaya özen gösteriyoruz .Cavusbasi evden eve ve nakliye çalışmalarımız gün geçtikçe artmaktadır , yıllardır çevre ilçe ve mahallelerde her ihtiyaca uygun araçlarımız nakliyeci olarak çalışmaktadır. Beykoz ilçesinin mahallesinde Kavacık dahil olaraktan Cavusbasi nakliyat çalışmalarımız her türlü istek ve arzularınızı karşılayarak devam etmektedir.

Ambalaj

Para kasası ve piyano gibi eşyalarınız mevcutsa fiyat alırken bildirmeniz gerekiyor. Şehir içinde nakliyat son derece önemli sektörler arasındadır. Küçükten büyüye her sokağa girebilecek araç filomuz mevcuttur. Acarlar ve Soğuksu nakliye bu semtlerde ayrıca evden eve nakliyat faaliyetlerimiz gerçekleşmekte. İstediğiniz her gün bu alanlara araçlarımızı yönlendiriyoruz. Görselde paylaşmış olduğumuz araç üzerinden sizlere parça eşyalarınızı zamanında teslim ediyoruz. Cavusbasi nakliyat ihtiyacınıza göre daha büyük araçlar ile çalışıyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz bilgileri değerlendirerek değişmeyen fiyatlar veriyoruz .

Kapalı kasa araçlar , profesyonel çalışanlar , işe uygun ambalaj malzemeleri ve İstanbul’un her yerinde nakliye taşıma faaliyetleri.

Şehir içi şehirler arası

Tekirdağ – Çanakkale – Ankara ve İzmir illerine her gün gidiş dönüş büyük araçlarımız çalışmaktadır.İster adınıza özel isterseniz ekspres hizmetinden yararlanarak kargo gönderebilirsiniz. Arayışlarınız ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek bölgede uygun bedellere yoğun mesai vermekteyiz. Cavusbasi nakliyat icraatlarımız 20 yıldır gerçekleştirilmekte ve gelişmektedir .Üstün deneyimli ekibimiz sayesinde nakliye öncesi eşyalarınızı toparlamaya ve hatta taşımak zorunda kalmaya son . Bizlere ulaşmanız ve bir araç talep etmeniz halinde gün sonuna kadar Cavusbasi nakliyat işlerinizi teslim etmemiz mümkün.